Veilinghuis de Atlas BV 0570-627666: Kosten & Prijzen per m2 Nieuwbouw of bestaande bouw binnen en buitenschilderwerk. Welk soort verf, wij geven kleuradvies en Garantie.

Details

Adres
Noorwegenstraat 6
7418BC Deventer
Overijssel
Telefoonnummer
e-mail
Beoordeling
Gemiddeld: 0
Aantal beoordelingen: 0
Jij beoordeelde Nog niet beoordeeld

Wilt u de exacte kosten voor uw schilder weten?
Vraag dan gratis hieronder offertes aan! ⬇️

Gegevens onjuist of niet volledig? Wijzig gegevens Bedrijfsgegevens verwijderen

Omschrijving

Wat wij doen:Veilinghuis De Atlas B.V. is een veilinghuis waar met liefde en aandacht voor kunst, antiek en bijzondere goederen wordt gewerkt om van kopende en verkopende klanten tevreden klanten te maken.Het huis is gespecialiseerd in het veilen van een breed en gevarieerd programma.Met zeer veel tevreden relaties en door eigentijdse service te bieden neemt het huis een vertrouwde plaats in de Nederlandse markt en in het oosten van het land in het bijzonder.Door kundigheid, expertise en een zeer hecht team van medewerkers is het veilinghuis de ideale omgeving om te profiteren van een hoogwaardig aanbod en een optimale opbrengst van uw goederen. Door voortdurend de belangen van onze klanten te waarborgen werkt Veilinghuis De Atlas aan langdurige relaties.U wordt van harte uitgenodigd om kennis te maken in de vorm van een taxatie, een speciale beoordeling of gewoon door een bezoekje te brengen op een van onze kijkdagen.veilinghuis,de atlas, meubels,meubelen,furniture,antiek,antiques,perzische en oosterse tapijten,carpet, goud,gold,zilver,silver,sieraden,jewlery,horloges,watches,munten,postzegels,schilderijen,paintings,keramiek,klokken,spiegels,brons,sculptures,kroonluchters,art-deco,biedemeier,louis seize,16e eeuw,17e eeuw,18e eeuw,19e eeuw,20e eeuw,religieus,archeologie,bodemvondst,ivoor,porselein,chinees,koper,tin,muziekinstrumenten,swarovski,speelgoed,poppen,broquante,boeken,prenten,bijbel,ansichtkaarten,affiches,japanse prentkunst,manuscript,toegepaste kunst,kristal,afrikaanse kunst,kabinet,porseleinkast,vitrinekast,bonheur,bureau,hoekkast,schaal,brandewijnkom,kandelaar,bestek,fotolijst,pillendoosje,collier,ring,armband,eethoek,stoel,leer,bank,fauteuil,deventer,verzameling,nalatenschap,oldtimer,taxatie,juwelen,schilders,notaris,notariaat,topografie,optica,design,jukebox,lamp,tegels,polychroom,plateel,pendule,reisklok,vijzel,wapen,geweer,revolver,kris,klewang,verhuizing,wijn,kijkdag,bibiotheek,inbreng,gemengde techniek,kleding,cabaret,broche,Openingstijden:Maandag : 10:00 - 16:00 Dinsdag : 10:00 - 16:00 Woensdag : 10:00 - 16:00 Donderdag : 10:00 - 16:00 Vrijdag : 10:00 - 16:00 Zaterdag : geslotenZondag : geslotenSpecialiteiten: Veilinghuis, Kunst, Antiek, Bijzondere goederen, Aftersale, Taxatie, KijkdagenService: BezorgserviceBetalingsmogelijkheden: Contant, Pin, Bank / Giro overschrijving